Top-Floor Athens Studio With Stunning Views Of The Parthenon

  • 32 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Top-Floor Athens Studio With Stunning Views Of The Parthenon 32 τ.μ. Βρίσκεται στο κέντρο της Αθήνας, 17 λεπτά με τα πόδια από την Ακρόπολη. Το διαμέρισμα προσφέρει θέα στο βουνό και διαθέτει βεράντα.

Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει μπαλκόνι, βεράντα και σαλόνι, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό και πλυντήριο ρούχων. Το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για να εξασφαλίσει την άνεση σας. Στο μπάνιο επίσης υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών.

Το Top-Floor Athens Studio With Stunning Views Of The Parthenon επίσης προσφέρει φούρνο και πλυντήριο πιάτων που βρίσκονται στην εξοπλισμένη μικρή κουζίνα για την άνεση των επισκεπτών.

Πλατεία Κοτζιά και Υπουργείο ΕσωτερικώΝ απέχουν 450 και 200 μέτρα αντίστοιχα, και ανήκουν στα κορυφαία αξιοθέατα της περιοχής. Οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στο Μοναστηράκι που είναι σε απόσταση 350 μέτρων. Το Top-Floor Athens Studio With Stunning Views Of The Parthenon απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Πανεπιστήμιο και 35 χλμ. από το αεροδρόμιο Διεθνής Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος».

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Top-Floor Athens Studio With Stunning Views Of The Parthenon
Sunny Flat Next To Subway W/T Acropolis View
Τιμή μόνο για κινητά

Sunny Flat Next To Subway W/T Acropolis View

5.0
Αξιοπρεπές 0 σχόλια
176 μ από το κατάλυμα
USD 209 USD 188
ανά νύχτα
Athens Loft With Acropolis View!
Τιμή μόνο για κινητά

Athens Loft With Acropolis View!

196 μ από το κατάλυμα
Artower Lofts - 7Th Floor
Τιμή μόνο για κινητά

Artower Lofts - 7Th Floor

232 μ από το κατάλυμα
USD 248 USD 223
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος»
    35 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Μοναστηράκι
    300 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας00002436239
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Top-Floor Athens Studio With Stunning Views Of The Parthenon;
      Το Top-Floor Athens Studio With Stunning Views Of The Parthenon είναι στο κέντρο της Αθήνας, κοντά σε Θέατρο ΓκΛόρια.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Top-Floor Athens Studio With Stunning Views Of The Parthenon;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Top-Floor Athens Studio With Stunning Views Of The Parthenon περιλαμβάνουν Ακρόπολη, Τζαμί Τζισταράκη καθώς και Εκκλησία της Παναγίας Καπνικαρέας.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Top-Floor Athens Studio With Stunning Views Of The Parthenon;
      Η διαμονή στο το Top-Floor Athens Studio With Stunning Views Of The Parthenon κοστίζει 101€.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Tα Καραμανλίδικα του Φάνη και 2 γουλιές & 2 μπουκιές και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα είναι 32 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος»
    35 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Μοναστηράκι
    300 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Top-Floor Athens Studio With Stunning Views Of The Parthenon

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο